Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • header1.jpg
  • header2.jpg
  • header3.jpg
   

Kursy dla młodzieży i dorosłych – STANDARD

     General English dla młodzieży. Uczymy swobodnej i poprawnej komunikacji w języku angielskim. Naszym celem jest efektywne nauczanie języka w przyjaznej atmosferze i przy wykorzystaniu najnowszych metod nauczania. Nasi lektorzy skupiają się na każdej sprawności językowej tj.: pisanie, mówienie, słuchanie, czytanie, jednak największy nacisk staramy się kłaść na pokonanie bariery mówienia. Podczas kursu włączamy elementy nauki metodą Callana. Jest to tzw metoda bezpośrednia (Direct Method). Założeniem jest używanie wyłącznie języka nauczanego bez podpowiedzi w języku ojczystym uczniów. Duży nacisk kładzie się na powtórzenia materiału, bowiem w tej metodzie uczniowie nie mogą zapisywać nowych słówek i robić notatek. Nauczyciel ma za zadanie natychmiastowe poprawianie błędów w wypowiedziach uczniów. Autorzy Metody Callana twierdzą, iż nauka języka za pomocą tych technik przypomina sposób, w jaki języka uczy się dziecko – słuchając i automatycznie powtarzając, a gramatyki ucząc się niejako "przy okazji", poprzez obserwację wzorców.

Zacznij uczyć się już dziś!

EDULAND

Szkoła Języków Obcych

www.eduland.szkola.pl

21-560 Międzyrzec Podlaski

ul. Partyzantów 39a

tel. 608060483

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.