• header1.jpg
  • header2.jpg
  • header3.jpg

OFERTA

Wiek naszych słuchaczy jest dla nas głównym czynnikiem w podejmowaniu decyzji, jak uczyć. Ludzie w różnym wieku mają różne potrzeby, kompetencje i umiejętności poznawcze. Dzieci potrzebują więcej zabawy, podczas gdy od dorosłych można już wymagać myślenia abstrakcyjnego, natomiast nastoletni uczniowie przyswajają wiedzę najszybciej. Dostosowujemy metody pracy do poszczególnych grup.

W swojej ofercie posiadamy:

- angielski dla dzieci (4-10 lat)
 - angielski dla dzieci starszych
 - angielski dla młodzieży (kursy „standard”)
 - przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego
 - angielski dla dorosłych
 - lekcje indywidualne

Podstawowe informacje o kursach

Czas trwania kursów: 10 miesięcy (od września do czerwca)

Liczba godzin w tygodniu: 2*45 minut

Kursy intensywne w wymiarze: 2*90 minut

Lekcje indywidualne: ilość godzin w tygodniu ustalana indywidualnie