Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • header1.jpg
  • header2.jpg
  • header3.jpg
   

Angielski dla dzieci

Metoda
Wszystkie dzieci bardzo chętnie poznają świat i wszelkie nowości. Nauka języka angielskiego powinna być dla nich zabawą i przygodą jednocześnie. Nie mogą to być sztywne formułki do zapamiętywania. Dziecko uczy się poprzez zabawę i to staramy się wykorzystać na naszych lekcjach. Proponujemy takie formy pracy, dzięki którym dzieci szybko przyswajają nowo poznane zwroty i wyrażenia. W procesie nauczania dzieci bardzo ważne są piosenki, zabawy, gry, scenki sytuacyjne, metoda projektowa.
Oferujemy pracę w małych grupach (4-8 osób), które pozwalają na wesołą rywalizację, wspólną zabawę i naukę jednocześnie.

Dlaczego dzieci?
Często mamy wątpliwości, po co w ogóle zaczynać uczyć dzieci, skoro w szkole nauka języka będzie obowiązkowa. My jesteśmy przekonani, że warto uświadomić dzieciom  jak najwcześniej, iż nauka języka obcego może być przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Wyłącznie pozytywne wzmocnienia (pochwały, małe nagrody, naklejki, cukierki itp.), jakie stosujemy motywują maluchy do wytężonej pracy. One wiedzą, że nie mają nic do stracenia, mogą jedynie zyskać. Dziecko musi wiedzieć, że nauka nowego języka jest przydatna i ono, pomimo że dopiero tę naukę zaczyna, może od razu wykorzystać swoją wiedzę w zabawie, czy w piosence, którą dumnie zaśpiewa swojej mamie.
Zapewniamy idealne proporcje nauki do zabawy, co naszym zdaniem jest kluczem do sukcesu. 

Podczas lekcji dzieci nie muszą siedzieć przy stolikach. Uczymy się bawiąc się na podłodze, siedząc na kolorowych poduchach, w otoczeniu pluszaków. Proces nauczania dzieci musi być prowadzony tak, by nauka nigdy im się nie nudziła.

EDULAND

Szkoła Języków Obcych

www.eduland.szkola.pl

21-560 Międzyrzec Podlaski

ul. Partyzantów 39a

tel. 608060483

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.