Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • header1.jpg
  • header2.jpg
  • header3.jpg
   

Kursy przygotowujące do matury (poziom podstawowy i rozszerzony) i egzaminu gimnazjalnego

     Język angielski jest najczęściej wybieranym językiem obcym na egzaminie maturalnym. Naturalnie, jedynym sposobem, aby zdać maturę, jest nauka i sukcesywne powtarzanie słownictwa, gramatyki i usprawnianie wszystkich umiejętności językowych, tj. pisanie, mówienie, czytanie, słuchanie. Olbrzymią pomocą jest również wiedza dotycząca struktury egzaminu. Kurs przygotowujący do zdania matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego został opracowany na podstawie kilku lat doświadczenia w pracy z młodzieżą. Każdy słuchacz zapozna się dokładnie ze strategią egzaminu, a także będzie miał możliwość powtórzenia i utrwalenia niezbędnego materiału. Naszym celem jest opanowanie chaosu i lekkiego „bałaganu”, który jest w głowach uczniów stojących przed egzaminem. Wielu z nich posiada olbrzymią wiedzę, którą trzeba jednak w głowie „poukładać”.
Przygotowując się do egzaminu, należy pamiętać, że najważniejsza jest dyscyplina i systematyczność. Materiał można odpowiednio rozplanować iprzyswajać kolejno etapami.
Dobieramy właściwy podręcznik – repetytorium, gwarantujemy dodatkowe materiały. W pewnych odstępach czasu zmierzać się będziemy z zadaniami z poprzednich lat.

MATURA
Kursy do matury są intensywne w wymiarze 4 lekcji w tygodniu (2razy po 90 minut). Trwają od września do końca kwietnia i obejmują 90 godzin nauki. Podczas kursu duży nacisk kładziemy na mówienie, a 10 godzin przeznaczonych jest wyłącznie na konwersacje przygotowujące do egzaminu ustnego.

EGZAMIN GIMNAZJALNY
Kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych odbywają się w wymiarze 4 lekcji tygodniowo (2 razy po 90 minut). Obejmują 110 godzin nauki. 

Na zakończenie kursu zapraszamy na darmowy próbny egzamin maturalny i egzamin gimnazjalny.

Matura z nami to pestka! Egzamin to łatwizna! Zapraszamy do zakładki zapisy.

EDULAND

Szkoła Języków Obcych

www.eduland.szkola.pl

21-560 Międzyrzec Podlaski

ul. Partyzantów 39a

tel. 608060483

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.